Mardin’in geleneksel sokaklarındaki kemerli geçitlere verilen ad bulmacada nedir?

Mardin’in geleneksel sokaklarındaki kemerli geçitlere verilen ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Mardin’in geleneksel sokaklarındaki kemerli geçitlere verilen ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Mardin’in geleneksel sokaklarındaki kemerli geçitlere verilen ad“ sorusuna cevap olarak “ABBARA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı64

Anahtar Kelimeler:

mardin’in geleneksel sokaklarındaki kemerli geçitlere verilen ad, bulmaca sözlüğü 'mardin’in geleneksel sokaklarındaki kemerli geçitlere verilen ad', mardin’in geleneksel sokaklarındaki kemerli geçitlere verilen ad tanımı, bulmaca soruları mardin’in geleneksel sokaklarındaki kemerli geçitlere verilen ad, sözlükte mardin’in geleneksel sokaklarındaki kemerli geçitlere verilen ad ne, mardin’in geleneksel sokaklarındaki kemerli geçitlere verilen ad nedir, bulmaca mardin’in geleneksel sokaklarındaki kemerli geçitlere verilen ad, sözlükte mardin’in geleneksel sokaklarındaki kemerli geçitlere verilen ad, mardin’in geleneksel sokaklarındaki kemerli geçitlere verilen ad ne demek, bulmacada mardin’in geleneksel sokaklarındaki kemerli geçitlere verilen ad, mardin’in geleneksel sokaklarındaki kemerli geçitlere verilen ad açıklaması, bulmaca çözümü mardin’in geleneksel sokaklarındaki kemerli geçitlere verilen ad, sözlük mardin’in geleneksel sokaklarındaki kemerli geçitlere verilen ad