Mardin’in Midyat ilçesinde, “Deyr-ül Umur” da denilen ünlü Süryani manastır bulmacada nedir?

Mardin’in Midyat ilçesinde, “Deyr-ül Umur” da denilen ünlü Süryani manastır“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Mardin’in Midyat ilçesinde, “Deyr-ül Umur” da denilen ünlü Süryani manastır” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Mardin’in Midyat ilçesinde, “Deyr-ül Umur” da denilen ünlü Süryani manastır“ sorusuna cevap olarak “MORGABRİEL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'mardin’in midyat ilçesinde “deyr-ül umur” da denilen ünlü süryani manastır', mardin’in midyat ilçesinde “deyr-ül umur” da denilen ünlü süryani manastır nedir, sözlükte mardin’in midyat ilçesinde “deyr-ül umur” da denilen ünlü süryani manastır, bulmaca soruları mardin’in midyat ilçesinde “deyr-ül umur” da denilen ünlü süryani manastır, mardin’in midyat ilçesinde “deyr-ül umur” da denilen ünlü süryani manastır, mardin’in midyat ilçesinde “deyr-ül umur” da denilen ünlü süryani manastır tanımı, sözlük mardin’in midyat ilçesinde “deyr-ül umur” da denilen ünlü süryani manastır, bulmacada mardin’in midyat ilçesinde “deyr-ül umur” da denilen ünlü süryani manastır, bulmaca mardin’in midyat ilçesinde “deyr-ül umur” da denilen ünlü süryani manastır, mardin’in midyat ilçesinde “deyr-ül umur” da denilen ünlü süryani manastır ne demek, bulmaca çözümü mardin’in midyat ilçesinde “deyr-ül umur” da denilen ünlü süryani manastır, sözlükte mardin’in midyat ilçesinde “deyr-ül umur” da denilen ünlü süryani manastır ne, mardin’in midyat ilçesinde “deyr-ül umur” da denilen ünlü süryani manastır açıklaması