Mardin’in 5 km. kadar doğusunda, ünlü Süryani Kadim manastırı bulmacada nedir?

Mardin’in 5 km. kadar doğusunda, ünlü Süryani Kadim manastırı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Mardin’in 5 km. kadar doğusunda, ünlü Süryani Kadim manastırı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Mardin’in 5 km. kadar doğusunda, ünlü Süryani Kadim manastırı“ sorusuna cevap olarak “DEYRÜZZAFARAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı61

Anahtar Kelimeler:

mardin’in 5 km. kadar doğusunda ünlü süryani kadim manastırı açıklaması, sözlük mardin’in 5 km. kadar doğusunda ünlü süryani kadim manastırı, bulmaca mardin’in 5 km. kadar doğusunda ünlü süryani kadim manastırı, bulmaca sözlüğü 'mardin’in 5 km. kadar doğusunda ünlü süryani kadim manastırı', mardin’in 5 km. kadar doğusunda ünlü süryani kadim manastırı nedir, mardin’in 5 km. kadar doğusunda ünlü süryani kadim manastırı, mardin’in 5 km. kadar doğusunda ünlü süryani kadim manastırı ne demek, bulmacada mardin’in 5 km. kadar doğusunda ünlü süryani kadim manastırı, mardin’in 5 km. kadar doğusunda ünlü süryani kadim manastırı tanımı, bulmaca çözümü mardin’in 5 km. kadar doğusunda ünlü süryani kadim manastırı, bulmaca soruları mardin’in 5 km. kadar doğusunda ünlü süryani kadim manastırı, sözlükte mardin’in 5 km. kadar doğusunda ünlü süryani kadim manastırı ne, sözlükte mardin’in 5 km. kadar doğusunda ünlü süryani kadim manastırı