Mardin yöresine özgü,pirinç ve kuzu etiyle yapılan işkembe dolması bulmacada nedir?

Mardin yöresine özgü,pirinç ve kuzu etiyle yapılan işkembe dolması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Mardin yöresine özgü,pirinç ve kuzu etiyle yapılan işkembe dolması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Mardin yöresine özgü,pirinç ve kuzu etiyle yapılan işkembe dolması“ sorusuna cevap olarak “KİBE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı66

Anahtar Kelimeler:

sözlük mardin yöresine özgüpirinç ve kuzu etiyle yapılan işkembe dolması, bulmaca çözümü mardin yöresine özgüpirinç ve kuzu etiyle yapılan işkembe dolması, bulmaca soruları mardin yöresine özgüpirinç ve kuzu etiyle yapılan işkembe dolması, sözlükte mardin yöresine özgüpirinç ve kuzu etiyle yapılan işkembe dolması ne, bulmacada mardin yöresine özgüpirinç ve kuzu etiyle yapılan işkembe dolması, sözlükte mardin yöresine özgüpirinç ve kuzu etiyle yapılan işkembe dolması, mardin yöresine özgüpirinç ve kuzu etiyle yapılan işkembe dolması, bulmaca sözlüğü 'mardin yöresine özgüpirinç ve kuzu etiyle yapılan işkembe dolması', bulmaca mardin yöresine özgüpirinç ve kuzu etiyle yapılan işkembe dolması, mardin yöresine özgüpirinç ve kuzu etiyle yapılan işkembe dolması tanımı, mardin yöresine özgüpirinç ve kuzu etiyle yapılan işkembe dolması açıklaması, mardin yöresine özgüpirinç ve kuzu etiyle yapılan işkembe dolması nedir, mardin yöresine özgüpirinç ve kuzu etiyle yapılan işkembe dolması ne demek