Mardin yöresine özgü, kuzu budu ve bademle hazırlanarak fırında pişirilen b bulmacada nedir?

Mardin yöresine özgü, kuzu budu ve bademle hazırlanarak fırında pişirilen b“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Mardin yöresine özgü, kuzu budu ve bademle hazırlanarak fırında pişirilen b” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Mardin yöresine özgü, kuzu budu ve bademle hazırlanarak fırında pişirilen b“ sorusuna cevap olarak “DOBO” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

mardin yöresine özgü kuzu budu ve bademle hazırlanarak fırında pişirilen b ne demek, mardin yöresine özgü kuzu budu ve bademle hazırlanarak fırında pişirilen b açıklaması, bulmaca sözlüğü 'mardin yöresine özgü kuzu budu ve bademle hazırlanarak fırında pişirilen b', mardin yöresine özgü kuzu budu ve bademle hazırlanarak fırında pişirilen b nedir, mardin yöresine özgü kuzu budu ve bademle hazırlanarak fırında pişirilen b, bulmaca çözümü mardin yöresine özgü kuzu budu ve bademle hazırlanarak fırında pişirilen b, sözlükte mardin yöresine özgü kuzu budu ve bademle hazırlanarak fırında pişirilen b, mardin yöresine özgü kuzu budu ve bademle hazırlanarak fırında pişirilen b tanımı, bulmaca soruları mardin yöresine özgü kuzu budu ve bademle hazırlanarak fırında pişirilen b, sözlük mardin yöresine özgü kuzu budu ve bademle hazırlanarak fırında pişirilen b, bulmaca mardin yöresine özgü kuzu budu ve bademle hazırlanarak fırında pişirilen b, bulmacada mardin yöresine özgü kuzu budu ve bademle hazırlanarak fırında pişirilen b, sözlükte mardin yöresine özgü kuzu budu ve bademle hazırlanarak fırında pişirilen b ne