Mardin yöresine özgü, hayat çöreği de denilen bir tür kalın pide bulmacada nedir?

Mardin yöresine özgü, hayat çöreği de denilen bir tür kalın pide“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Mardin yöresine özgü, hayat çöreği de denilen bir tür kalın pide” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Mardin yöresine özgü, hayat çöreği de denilen bir tür kalın pide“ sorusuna cevap olarak “KİLİÇE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı64

Anahtar Kelimeler:

bulmaca mardin yöresine özgü hayat çöreği de denilen bir tür kalın pide, bulmaca çözümü mardin yöresine özgü hayat çöreği de denilen bir tür kalın pide, sözlük mardin yöresine özgü hayat çöreği de denilen bir tür kalın pide, bulmaca soruları mardin yöresine özgü hayat çöreği de denilen bir tür kalın pide, mardin yöresine özgü hayat çöreği de denilen bir tür kalın pide nedir, bulmaca sözlüğü 'mardin yöresine özgü hayat çöreği de denilen bir tür kalın pide', mardin yöresine özgü hayat çöreği de denilen bir tür kalın pide açıklaması, sözlükte mardin yöresine özgü hayat çöreği de denilen bir tür kalın pide, mardin yöresine özgü hayat çöreği de denilen bir tür kalın pide ne demek, sözlükte mardin yöresine özgü hayat çöreği de denilen bir tür kalın pide ne, mardin yöresine özgü hayat çöreği de denilen bir tür kalın pide, bulmacada mardin yöresine özgü hayat çöreği de denilen bir tür kalın pide, mardin yöresine özgü hayat çöreği de denilen bir tür kalın pide tanımı