Mardin Yöresine Özgü, Kuzu Budu Ve Bademle Yapılan Bir Yemek bulmacada nedir?

Mardin Yöresine Özgü, Kuzu Budu Ve Bademle Yapılan Bir Yemek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Mardin Yöresine Özgü, Kuzu Budu Ve Bademle Yapılan Bir Yemek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Mardin Yöresine Özgü, Kuzu Budu Ve Bademle Yapılan Bir Yemek“ sorusuna cevap olarak “DOBO” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı60

Anahtar Kelimeler:

mardin yöresine özgü kuzu budu ve bademle yapılan bir yemek ne demek, bulmaca çözümü mardin yöresine özgü kuzu budu ve bademle yapılan bir yemek, mardin yöresine özgü kuzu budu ve bademle yapılan bir yemek açıklaması, mardin yöresine özgü kuzu budu ve bademle yapılan bir yemek nedir, bulmaca mardin yöresine özgü kuzu budu ve bademle yapılan bir yemek, bulmacada mardin yöresine özgü kuzu budu ve bademle yapılan bir yemek, mardin yöresine özgü kuzu budu ve bademle yapılan bir yemek, sözlük mardin yöresine özgü kuzu budu ve bademle yapılan bir yemek, sözlükte mardin yöresine özgü kuzu budu ve bademle yapılan bir yemek ne, mardin yöresine özgü kuzu budu ve bademle yapılan bir yemek tanımı, bulmaca soruları mardin yöresine özgü kuzu budu ve bademle yapılan bir yemek, sözlükte mardin yöresine özgü kuzu budu ve bademle yapılan bir yemek, bulmaca sözlüğü 'mardin yöresine özgü kuzu budu ve bademle yapılan bir yemek'