Mardin İlinde, Ünlü Bir Süryani Manastırı bulmacada nedir?

Mardin İlinde, Ünlü Bir Süryani Manastırı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Mardin İlinde, Ünlü Bir Süryani Manastırı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Mardin İlinde, Ünlü Bir Süryani Manastırı“ sorusuna cevap olarak “DEYRÜZZAFARAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı41

Anahtar Kelimeler:

bulmacada mardin i̇linde ünlü bir süryani manastırı, bulmaca mardin i̇linde ünlü bir süryani manastırı, bulmaca soruları mardin i̇linde ünlü bir süryani manastırı, sözlükte mardin i̇linde ünlü bir süryani manastırı, mardin i̇linde ünlü bir süryani manastırı ne demek, mardin i̇linde ünlü bir süryani manastırı tanımı, bulmaca sözlüğü 'mardin i̇linde ünlü bir süryani manastırı', sözlükte mardin i̇linde ünlü bir süryani manastırı ne, bulmaca çözümü mardin i̇linde ünlü bir süryani manastırı, sözlük mardin i̇linde ünlü bir süryani manastırı, mardin i̇linde ünlü bir süryani manastırı, mardin i̇linde ünlü bir süryani manastırı nedir, mardin i̇linde ünlü bir süryani manastırı açıklaması