Malva siylvestris olarak tanımlanan, çiçekleri ilaç ,yaprakları sebze olara bulmacada nedir?

Malva siylvestris olarak tanımlanan, çiçekleri ilaç ,yaprakları sebze olara“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Malva siylvestris olarak tanımlanan, çiçekleri ilaç ,yaprakları sebze olara” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Malva siylvestris olarak tanımlanan, çiçekleri ilaç ,yaprakları sebze olara“ sorusuna cevap olarak “EBEGÜMECİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmacada malva siylvestris olarak tanımlanan çiçekleri ilaç yaprakları sebze olara, sözlükte malva siylvestris olarak tanımlanan çiçekleri ilaç yaprakları sebze olara ne, sözlükte malva siylvestris olarak tanımlanan çiçekleri ilaç yaprakları sebze olara, bulmaca soruları malva siylvestris olarak tanımlanan çiçekleri ilaç yaprakları sebze olara, malva siylvestris olarak tanımlanan çiçekleri ilaç yaprakları sebze olara ne demek, malva siylvestris olarak tanımlanan çiçekleri ilaç yaprakları sebze olara, malva siylvestris olarak tanımlanan çiçekleri ilaç yaprakları sebze olara açıklaması, bulmaca çözümü malva siylvestris olarak tanımlanan çiçekleri ilaç yaprakları sebze olara, malva siylvestris olarak tanımlanan çiçekleri ilaç yaprakları sebze olara nedir, malva siylvestris olarak tanımlanan çiçekleri ilaç yaprakları sebze olara tanımı, bulmaca sözlüğü 'malva siylvestris olarak tanımlanan çiçekleri ilaç yaprakları sebze olara', sözlük malva siylvestris olarak tanımlanan çiçekleri ilaç yaprakları sebze olara, bulmaca malva siylvestris olarak tanımlanan çiçekleri ilaç yaprakları sebze olara