Mal ve hizmet karşılığı yapılan ticaret, takas bulmacada nedir?

Mal ve hizmet karşılığı yapılan ticaret, takas“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Mal ve hizmet karşılığı yapılan ticaret, takas” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Mal ve hizmet karşılığı yapılan ticaret, takas“ sorusuna cevap olarak “BARTER” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı46

Anahtar Kelimeler:

bulmaca mal ve hizmet karşılığı yapılan ticaret takas, mal ve hizmet karşılığı yapılan ticaret takas, mal ve hizmet karşılığı yapılan ticaret takas açıklaması, mal ve hizmet karşılığı yapılan ticaret takas nedir, bulmaca çözümü mal ve hizmet karşılığı yapılan ticaret takas, sözlükte mal ve hizmet karşılığı yapılan ticaret takas ne, sözlükte mal ve hizmet karşılığı yapılan ticaret takas, bulmaca soruları mal ve hizmet karşılığı yapılan ticaret takas, bulmaca sözlüğü 'mal ve hizmet karşılığı yapılan ticaret takas', mal ve hizmet karşılığı yapılan ticaret takas tanımı, bulmacada mal ve hizmet karşılığı yapılan ticaret takas, sözlük mal ve hizmet karşılığı yapılan ticaret takas, mal ve hizmet karşılığı yapılan ticaret takas ne demek