Makineye eklenen, özel bir işelemi yapmaya yarayan parça bulmacada nedir?

Makineye eklenen, özel bir işelemi yapmaya yarayan parça“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Makineye eklenen, özel bir işelemi yapmaya yarayan parça” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Makineye eklenen, özel bir işelemi yapmaya yarayan parça“ sorusuna cevap olarak “APERA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı56

Anahtar Kelimeler:

bulmaca makineye eklenen özel bir işelemi yapmaya yarayan parça, sözlükte makineye eklenen özel bir işelemi yapmaya yarayan parça, bulmacada makineye eklenen özel bir işelemi yapmaya yarayan parça, bulmaca çözümü makineye eklenen özel bir işelemi yapmaya yarayan parça, bulmaca sözlüğü 'makineye eklenen özel bir işelemi yapmaya yarayan parça', sözlükte makineye eklenen özel bir işelemi yapmaya yarayan parça ne, makineye eklenen özel bir işelemi yapmaya yarayan parça ne demek, makineye eklenen özel bir işelemi yapmaya yarayan parça tanımı, makineye eklenen özel bir işelemi yapmaya yarayan parça, makineye eklenen özel bir işelemi yapmaya yarayan parça açıklaması, sözlük makineye eklenen özel bir işelemi yapmaya yarayan parça, makineye eklenen özel bir işelemi yapmaya yarayan parça nedir, bulmaca soruları makineye eklenen özel bir işelemi yapmaya yarayan parça