Makinede yapılan işleme,dikiş bulmacada nedir?

Makinede yapılan işleme,dikiş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Makinede yapılan işleme,dikiş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Makinede yapılan işleme,dikiş“ sorusuna cevap olarak “PİKO” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü makinede yapılan işlemedikiş, bulmaca sözlüğü 'makinede yapılan işlemedikiş', sözlük makinede yapılan işlemedikiş, sözlükte makinede yapılan işlemedikiş ne, bulmaca soruları makinede yapılan işlemedikiş, makinede yapılan işlemedikiş tanımı, makinede yapılan işlemedikiş, makinede yapılan işlemedikiş ne demek, sözlükte makinede yapılan işlemedikiş, bulmacada makinede yapılan işlemedikiş, bulmaca makinede yapılan işlemedikiş, makinede yapılan işlemedikiş nedir, makinede yapılan işlemedikiş açıklaması