Maddi nitelikleri olmayan, manevi bulmacada nedir?

Maddi nitelikleri olmayan, manevi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Maddi nitelikleri olmayan, manevi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Maddi nitelikleri olmayan, manevi“ sorusuna cevap olarak “İÇLEK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

maddi nitelikleri olmayan manevi nedir, maddi nitelikleri olmayan manevi, maddi nitelikleri olmayan manevi tanımı, maddi nitelikleri olmayan manevi açıklaması, bulmaca soruları maddi nitelikleri olmayan manevi, sözlükte maddi nitelikleri olmayan manevi ne, bulmaca çözümü maddi nitelikleri olmayan manevi, bulmaca maddi nitelikleri olmayan manevi, sözlük maddi nitelikleri olmayan manevi, bulmaca sözlüğü 'maddi nitelikleri olmayan manevi', sözlükte maddi nitelikleri olmayan manevi, bulmacada maddi nitelikleri olmayan manevi, maddi nitelikleri olmayan manevi ne demek