Maddi şeylere değer vermediği için üstüne başına özenmeyen,dağınık ve derbe bulmacada nedir?

Maddi şeylere değer vermediği için üstüne başına özenmeyen,dağınık ve derbe“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Maddi şeylere değer vermediği için üstüne başına özenmeyen,dağınık ve derbe” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Maddi şeylere değer vermediği için üstüne başına özenmeyen,dağınık ve derbe“ sorusuna cevap olarak “HARABATİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

maddi şeylere değer vermediği için üstüne başına özenmeyendağınık ve derbe tanımı, bulmacada maddi şeylere değer vermediği için üstüne başına özenmeyendağınık ve derbe, bulmaca sözlüğü 'maddi şeylere değer vermediği için üstüne başına özenmeyendağınık ve derbe', maddi şeylere değer vermediği için üstüne başına özenmeyendağınık ve derbe, sözlükte maddi şeylere değer vermediği için üstüne başına özenmeyendağınık ve derbe ne, maddi şeylere değer vermediği için üstüne başına özenmeyendağınık ve derbe ne demek, sözlük maddi şeylere değer vermediği için üstüne başına özenmeyendağınık ve derbe, bulmaca soruları maddi şeylere değer vermediği için üstüne başına özenmeyendağınık ve derbe, bulmaca çözümü maddi şeylere değer vermediği için üstüne başına özenmeyendağınık ve derbe, maddi şeylere değer vermediği için üstüne başına özenmeyendağınık ve derbe nedir, bulmaca maddi şeylere değer vermediği için üstüne başına özenmeyendağınık ve derbe, sözlükte maddi şeylere değer vermediği için üstüne başına özenmeyendağınık ve derbe, maddi şeylere değer vermediği için üstüne başına özenmeyendağınık ve derbe açıklaması