Müslümanların Hacca gidince, ayakta ve yüzleri kıbleye dönük olarak topluca bulmacada nedir?

Müslümanların Hacca gidince, ayakta ve yüzleri kıbleye dönük olarak topluca“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Müslümanların Hacca gidince, ayakta ve yüzleri kıbleye dönük olarak topluca” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Müslümanların Hacca gidince, ayakta ve yüzleri kıbleye dönük olarak topluca“ sorusuna cevap olarak “VAKFİYE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca müslümanların hacca gidince ayakta ve yüzleri kıbleye dönük olarak topluca, müslümanların hacca gidince ayakta ve yüzleri kıbleye dönük olarak topluca nedir, müslümanların hacca gidince ayakta ve yüzleri kıbleye dönük olarak topluca ne demek, sözlükte müslümanların hacca gidince ayakta ve yüzleri kıbleye dönük olarak topluca ne, bulmaca soruları müslümanların hacca gidince ayakta ve yüzleri kıbleye dönük olarak topluca, sözlükte müslümanların hacca gidince ayakta ve yüzleri kıbleye dönük olarak topluca, müslümanların hacca gidince ayakta ve yüzleri kıbleye dönük olarak topluca tanımı, müslümanların hacca gidince ayakta ve yüzleri kıbleye dönük olarak topluca açıklaması, müslümanların hacca gidince ayakta ve yüzleri kıbleye dönük olarak topluca, bulmacada müslümanların hacca gidince ayakta ve yüzleri kıbleye dönük olarak topluca, bulmaca sözlüğü 'müslümanların hacca gidince ayakta ve yüzleri kıbleye dönük olarak topluca', bulmaca çözümü müslümanların hacca gidince ayakta ve yüzleri kıbleye dönük olarak topluca, sözlük müslümanların hacca gidince ayakta ve yüzleri kıbleye dönük olarak topluca