Linyit, kömür tozu ve katran tortusundan basınçla elde edilen, tuğla biçimi bulmacada nedir?

Linyit, kömür tozu ve katran tortusundan basınçla elde edilen, tuğla biçimi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Linyit, kömür tozu ve katran tortusundan basınçla elde edilen, tuğla biçimi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Linyit, kömür tozu ve katran tortusundan basınçla elde edilen, tuğla biçimi“ sorusuna cevap olarak “BRİKET” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca linyit kömür tozu ve katran tortusundan basınçla elde edilen tuğla biçimi, linyit kömür tozu ve katran tortusundan basınçla elde edilen tuğla biçimi, sözlük linyit kömür tozu ve katran tortusundan basınçla elde edilen tuğla biçimi, bulmaca çözümü linyit kömür tozu ve katran tortusundan basınçla elde edilen tuğla biçimi, sözlükte linyit kömür tozu ve katran tortusundan basınçla elde edilen tuğla biçimi ne, bulmaca soruları linyit kömür tozu ve katran tortusundan basınçla elde edilen tuğla biçimi, bulmacada linyit kömür tozu ve katran tortusundan basınçla elde edilen tuğla biçimi, linyit kömür tozu ve katran tortusundan basınçla elde edilen tuğla biçimi ne demek, linyit kömür tozu ve katran tortusundan basınçla elde edilen tuğla biçimi açıklaması, linyit kömür tozu ve katran tortusundan basınçla elde edilen tuğla biçimi tanımı, bulmaca sözlüğü 'linyit kömür tozu ve katran tortusundan basınçla elde edilen tuğla biçimi', sözlükte linyit kömür tozu ve katran tortusundan basınçla elde edilen tuğla biçimi, linyit kömür tozu ve katran tortusundan basınçla elde edilen tuğla biçimi nedir