Leyleksilerden, bataklık, ırmak ve göl kıyılarında yaşayan, oldukça büyük, bulmacada nedir?

Leyleksilerden, bataklık, ırmak ve göl kıyılarında yaşayan, oldukça büyük,“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Leyleksilerden, bataklık, ırmak ve göl kıyılarında yaşayan, oldukça büyük,” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Leyleksilerden, bataklık, ırmak ve göl kıyılarında yaşayan, oldukça büyük,“ sorusuna cevap olarak “AKBALIKÇIL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları leyleksilerden bataklık ırmak ve göl kıyılarında yaşayan oldukça büyük, leyleksilerden bataklık ırmak ve göl kıyılarında yaşayan oldukça büyük açıklaması, sözlük leyleksilerden bataklık ırmak ve göl kıyılarında yaşayan oldukça büyük, sözlükte leyleksilerden bataklık ırmak ve göl kıyılarında yaşayan oldukça büyük, leyleksilerden bataklık ırmak ve göl kıyılarında yaşayan oldukça büyük nedir, leyleksilerden bataklık ırmak ve göl kıyılarında yaşayan oldukça büyük ne demek, leyleksilerden bataklık ırmak ve göl kıyılarında yaşayan oldukça büyük tanımı, sözlükte leyleksilerden bataklık ırmak ve göl kıyılarında yaşayan oldukça büyük ne, bulmaca çözümü leyleksilerden bataklık ırmak ve göl kıyılarında yaşayan oldukça büyük, bulmacada leyleksilerden bataklık ırmak ve göl kıyılarında yaşayan oldukça büyük, leyleksilerden bataklık ırmak ve göl kıyılarında yaşayan oldukça büyük, bulmaca leyleksilerden bataklık ırmak ve göl kıyılarında yaşayan oldukça büyük, bulmaca sözlüğü 'leyleksilerden bataklık ırmak ve göl kıyılarında yaşayan oldukça büyük'