Levhalara arkadan kakılıp, vurularak yapılan resim bulmacada nedir?

Levhalara arkadan kakılıp, vurularak yapılan resim“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Levhalara arkadan kakılıp, vurularak yapılan resim” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Levhalara arkadan kakılıp, vurularak yapılan resim“ sorusuna cevap olarak “KAKMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı50

Anahtar Kelimeler:

levhalara arkadan kakılıp vurularak yapılan resim ne demek, bulmaca sözlüğü 'levhalara arkadan kakılıp vurularak yapılan resim', bulmaca soruları levhalara arkadan kakılıp vurularak yapılan resim, sözlükte levhalara arkadan kakılıp vurularak yapılan resim, bulmacada levhalara arkadan kakılıp vurularak yapılan resim, bulmaca levhalara arkadan kakılıp vurularak yapılan resim, sözlükte levhalara arkadan kakılıp vurularak yapılan resim ne, bulmaca çözümü levhalara arkadan kakılıp vurularak yapılan resim, levhalara arkadan kakılıp vurularak yapılan resim, sözlük levhalara arkadan kakılıp vurularak yapılan resim, levhalara arkadan kakılıp vurularak yapılan resim nedir, levhalara arkadan kakılıp vurularak yapılan resim tanımı, levhalara arkadan kakılıp vurularak yapılan resim açıklaması