Levhalara arkadan kakılıp, vurularak yapılan resim bulmacada nedir?

Levhalara arkadan kakılıp, vurularak yapılan resim“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Levhalara arkadan kakılıp, vurularak yapılan resim” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Levhalara arkadan kakılıp, vurularak yapılan resim“ sorusuna cevap olarak “KAKMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı50

Anahtar Kelimeler:

sözlükte levhalara arkadan kakılıp vurularak yapılan resim ne, bulmacada levhalara arkadan kakılıp vurularak yapılan resim, sözlükte levhalara arkadan kakılıp vurularak yapılan resim, levhalara arkadan kakılıp vurularak yapılan resim ne demek, sözlük levhalara arkadan kakılıp vurularak yapılan resim, bulmaca levhalara arkadan kakılıp vurularak yapılan resim, levhalara arkadan kakılıp vurularak yapılan resim, levhalara arkadan kakılıp vurularak yapılan resim nedir, bulmaca çözümü levhalara arkadan kakılıp vurularak yapılan resim, levhalara arkadan kakılıp vurularak yapılan resim açıklaması, bulmaca soruları levhalara arkadan kakılıp vurularak yapılan resim, levhalara arkadan kakılıp vurularak yapılan resim tanımı, bulmaca sözlüğü 'levhalara arkadan kakılıp vurularak yapılan resim'