Levhalar, Yassı Ve Düz Şeyler bulmacada nedir?

Levhalar, Yassı Ve Düz Şeyler“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Levhalar, Yassı Ve Düz Şeyler” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Levhalar, Yassı Ve Düz Şeyler“ sorusuna cevap olarak “SAFAYİH” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

sözlükte levhalar yassı ve düz şeyler, bulmaca levhalar yassı ve düz şeyler, levhalar yassı ve düz şeyler nedir, bulmaca sözlüğü 'levhalar yassı ve düz şeyler', bulmaca soruları levhalar yassı ve düz şeyler, sözlük levhalar yassı ve düz şeyler, levhalar yassı ve düz şeyler açıklaması, levhalar yassı ve düz şeyler ne demek, levhalar yassı ve düz şeyler, sözlükte levhalar yassı ve düz şeyler ne, bulmacada levhalar yassı ve düz şeyler, bulmaca çözümü levhalar yassı ve düz şeyler, levhalar yassı ve düz şeyler tanımı