Lağımları, ayakyolu çukurlarını temizleyip boşaltan özel araç bulmacada nedir?

Lağımları, ayakyolu çukurlarını temizleyip boşaltan özel araç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Lağımları, ayakyolu çukurlarını temizleyip boşaltan özel araç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Lağımları, ayakyolu çukurlarını temizleyip boşaltan özel araç“ sorusuna cevap olarak “VİDANJÖR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı61

Anahtar Kelimeler:

sözlükte lağımları ayakyolu çukurlarını temizleyip boşaltan özel araç ne, lağımları ayakyolu çukurlarını temizleyip boşaltan özel araç ne demek, lağımları ayakyolu çukurlarını temizleyip boşaltan özel araç, lağımları ayakyolu çukurlarını temizleyip boşaltan özel araç nedir, bulmaca soruları lağımları ayakyolu çukurlarını temizleyip boşaltan özel araç, bulmaca çözümü lağımları ayakyolu çukurlarını temizleyip boşaltan özel araç, bulmaca sözlüğü 'lağımları ayakyolu çukurlarını temizleyip boşaltan özel araç', sözlük lağımları ayakyolu çukurlarını temizleyip boşaltan özel araç, sözlükte lağımları ayakyolu çukurlarını temizleyip boşaltan özel araç, bulmacada lağımları ayakyolu çukurlarını temizleyip boşaltan özel araç, lağımları ayakyolu çukurlarını temizleyip boşaltan özel araç tanımı, lağımları ayakyolu çukurlarını temizleyip boşaltan özel araç açıklaması, bulmaca lağımları ayakyolu çukurlarını temizleyip boşaltan özel araç