Kuzu Kulağı, Ekşi Ot, Ekşi Kulak bulmacada nedir?

Kuzu Kulağı, Ekşi Ot, Ekşi Kulak“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 6 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kuzu Kulağı, Ekşi Ot, Ekşi Kulak” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kuzu Kulağı, Ekşi Ot, Ekşi Kulak“ sorusuna cevap olarak “EBHEKAN”, “EKŞİCE”, “EKŞİLİK”, “EKŞİZA”, “HUMAZ”, “HUMMAZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı6
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

kuzu kulağı ekşi ot ekşi kulak, bulmacada kuzu kulağı ekşi ot ekşi kulak, kuzu kulağı ekşi ot ekşi kulak açıklaması, sözlükte kuzu kulağı ekşi ot ekşi kulak, bulmaca soruları kuzu kulağı ekşi ot ekşi kulak, bulmaca çözümü kuzu kulağı ekşi ot ekşi kulak, kuzu kulağı ekşi ot ekşi kulak nedir, sözlükte kuzu kulağı ekşi ot ekşi kulak ne, bulmaca kuzu kulağı ekşi ot ekşi kulak, sözlük kuzu kulağı ekşi ot ekşi kulak, kuzu kulağı ekşi ot ekşi kulak tanımı, bulmaca sözlüğü 'kuzu kulağı ekşi ot ekşi kulak', kuzu kulağı ekşi ot ekşi kulak ne demek