Kuvars, mika ve feldspattan oluşmuş kayaç bulmacada nedir?

Kuvars, mika ve feldspattan oluşmuş kayaç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kuvars, mika ve feldspattan oluşmuş kayaç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kuvars, mika ve feldspattan oluşmuş kayaç“ sorusuna cevap olarak “GNAYS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı41

Anahtar Kelimeler:

kuvars mika ve feldspattan oluşmuş kayaç tanımı, bulmaca kuvars mika ve feldspattan oluşmuş kayaç, kuvars mika ve feldspattan oluşmuş kayaç ne demek, bulmaca soruları kuvars mika ve feldspattan oluşmuş kayaç, kuvars mika ve feldspattan oluşmuş kayaç nedir, bulmaca çözümü kuvars mika ve feldspattan oluşmuş kayaç, kuvars mika ve feldspattan oluşmuş kayaç açıklaması, bulmacada kuvars mika ve feldspattan oluşmuş kayaç, sözlük kuvars mika ve feldspattan oluşmuş kayaç, sözlükte kuvars mika ve feldspattan oluşmuş kayaç, bulmaca sözlüğü 'kuvars mika ve feldspattan oluşmuş kayaç', kuvars mika ve feldspattan oluşmuş kayaç, sözlükte kuvars mika ve feldspattan oluşmuş kayaç ne