Kuru yaprak, kuru güz yaprağı bulmacada nedir?

Kuru yaprak, kuru güz yaprağı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kuru yaprak, kuru güz yaprağı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kuru yaprak, kuru güz yaprağı“ sorusuna cevap olarak “KEZEL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

bulmaca kuru yaprak kuru güz yaprağı, bulmacada kuru yaprak kuru güz yaprağı, kuru yaprak kuru güz yaprağı ne demek, bulmaca çözümü kuru yaprak kuru güz yaprağı, sözlük kuru yaprak kuru güz yaprağı, bulmaca sözlüğü 'kuru yaprak kuru güz yaprağı', kuru yaprak kuru güz yaprağı açıklaması, kuru yaprak kuru güz yaprağı nedir, sözlükte kuru yaprak kuru güz yaprağı ne, sözlükte kuru yaprak kuru güz yaprağı, kuru yaprak kuru güz yaprağı, bulmaca soruları kuru yaprak kuru güz yaprağı, kuru yaprak kuru güz yaprağı tanımı