Kurbanlar, Kurban Bayramında Kesilen Hayvanlar bulmacada nedir?

Kurbanlar, Kurban Bayramında Kesilen Hayvanlar“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kurbanlar, Kurban Bayramında Kesilen Hayvanlar” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kurbanlar, Kurban Bayramında Kesilen Hayvanlar“ sorusuna cevap olarak “AZAHİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı46

Anahtar Kelimeler:

bulmaca kurbanlar kurban bayramında kesilen hayvanlar, bulmacada kurbanlar kurban bayramında kesilen hayvanlar, bulmaca soruları kurbanlar kurban bayramında kesilen hayvanlar, kurbanlar kurban bayramında kesilen hayvanlar nedir, sözlük kurbanlar kurban bayramında kesilen hayvanlar, kurbanlar kurban bayramında kesilen hayvanlar ne demek, kurbanlar kurban bayramında kesilen hayvanlar açıklaması, kurbanlar kurban bayramında kesilen hayvanlar tanımı, bulmaca çözümü kurbanlar kurban bayramında kesilen hayvanlar, sözlükte kurbanlar kurban bayramında kesilen hayvanlar ne, kurbanlar kurban bayramında kesilen hayvanlar, sözlükte kurbanlar kurban bayramında kesilen hayvanlar, bulmaca sözlüğü 'kurbanlar kurban bayramında kesilen hayvanlar'