Kural olarak benimsenmiş, yerleşmiş ilke bulmacada nedir?

Kural olarak benimsenmiş, yerleşmiş ilke“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kural olarak benimsenmiş, yerleşmiş ilke” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kural olarak benimsenmiş, yerleşmiş ilke“ sorusuna cevap olarak “NORM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları kural olarak benimsenmiş yerleşmiş ilke, kural olarak benimsenmiş yerleşmiş ilke ne demek, kural olarak benimsenmiş yerleşmiş ilke tanımı, bulmaca çözümü kural olarak benimsenmiş yerleşmiş ilke, kural olarak benimsenmiş yerleşmiş ilke açıklaması, bulmacada kural olarak benimsenmiş yerleşmiş ilke, sözlükte kural olarak benimsenmiş yerleşmiş ilke, sözlük kural olarak benimsenmiş yerleşmiş ilke, sözlükte kural olarak benimsenmiş yerleşmiş ilke ne, bulmaca kural olarak benimsenmiş yerleşmiş ilke, kural olarak benimsenmiş yerleşmiş ilke nedir, kural olarak benimsenmiş yerleşmiş ilke, bulmaca sözlüğü 'kural olarak benimsenmiş yerleşmiş ilke'