Kumaşlara Çekmezlik Özelliği Kazandıran İşlem bulmacada nedir?

Kumaşlara Çekmezlik Özelliği Kazandıran İşlem“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kumaşlara Çekmezlik Özelliği Kazandıran İşlem” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kumaşlara Çekmezlik Özelliği Kazandıran İşlem“ sorusuna cevap olarak “SANFORİZASYON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı45

Anahtar Kelimeler:

kumaşlara çekmezlik özelliği kazandıran i̇şlem açıklaması, kumaşlara çekmezlik özelliği kazandıran i̇şlem ne demek, bulmacada kumaşlara çekmezlik özelliği kazandıran i̇şlem, sözlük kumaşlara çekmezlik özelliği kazandıran i̇şlem, bulmaca kumaşlara çekmezlik özelliği kazandıran i̇şlem, sözlükte kumaşlara çekmezlik özelliği kazandıran i̇şlem ne, kumaşlara çekmezlik özelliği kazandıran i̇şlem tanımı, bulmaca çözümü kumaşlara çekmezlik özelliği kazandıran i̇şlem, bulmaca soruları kumaşlara çekmezlik özelliği kazandıran i̇şlem, kumaşlara çekmezlik özelliği kazandıran i̇şlem, bulmaca sözlüğü 'kumaşlara çekmezlik özelliği kazandıran i̇şlem', sözlükte kumaşlara çekmezlik özelliği kazandıran i̇şlem, kumaşlara çekmezlik özelliği kazandıran i̇şlem nedir