Kulplu ve ağzı kapaklı, bakırdan yapılmış su kabı, güğüm bulmacada nedir?

Kulplu ve ağzı kapaklı, bakırdan yapılmış su kabı, güğüm“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kulplu ve ağzı kapaklı, bakırdan yapılmış su kabı, güğüm” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kulplu ve ağzı kapaklı, bakırdan yapılmış su kabı, güğüm“ sorusuna cevap olarak “DEBBE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı56

Anahtar Kelimeler:

kulplu ve ağzı kapaklı bakırdan yapılmış su kabı güğüm, sözlükte kulplu ve ağzı kapaklı bakırdan yapılmış su kabı güğüm, bulmaca çözümü kulplu ve ağzı kapaklı bakırdan yapılmış su kabı güğüm, bulmacada kulplu ve ağzı kapaklı bakırdan yapılmış su kabı güğüm, sözlük kulplu ve ağzı kapaklı bakırdan yapılmış su kabı güğüm, sözlükte kulplu ve ağzı kapaklı bakırdan yapılmış su kabı güğüm ne, bulmaca soruları kulplu ve ağzı kapaklı bakırdan yapılmış su kabı güğüm, kulplu ve ağzı kapaklı bakırdan yapılmış su kabı güğüm ne demek, kulplu ve ağzı kapaklı bakırdan yapılmış su kabı güğüm tanımı, bulmaca kulplu ve ağzı kapaklı bakırdan yapılmış su kabı güğüm, kulplu ve ağzı kapaklı bakırdan yapılmış su kabı güğüm nedir, kulplu ve ağzı kapaklı bakırdan yapılmış su kabı güğüm açıklaması, bulmaca sözlüğü 'kulplu ve ağzı kapaklı bakırdan yapılmış su kabı güğüm'