Kullanım hakkı olan, elinde bulunduran bulmacada nedir?

Kullanım hakkı olan, elinde bulunduran“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kullanım hakkı olan, elinde bulunduran” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kullanım hakkı olan, elinde bulunduran“ sorusuna cevap olarak “MUTASARRIF” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

bulmacada kullanım hakkı olan elinde bulunduran, kullanım hakkı olan elinde bulunduran nedir, bulmaca sözlüğü 'kullanım hakkı olan elinde bulunduran', kullanım hakkı olan elinde bulunduran, sözlükte kullanım hakkı olan elinde bulunduran ne, kullanım hakkı olan elinde bulunduran tanımı, sözlük kullanım hakkı olan elinde bulunduran, bulmaca kullanım hakkı olan elinde bulunduran, sözlükte kullanım hakkı olan elinde bulunduran, kullanım hakkı olan elinde bulunduran açıklaması, bulmaca çözümü kullanım hakkı olan elinde bulunduran, kullanım hakkı olan elinde bulunduran ne demek, bulmaca soruları kullanım hakkı olan elinde bulunduran