Kullanılmamış, açılmamış nebati halat sargısı bulmacada nedir?

Kullanılmamış, açılmamış nebati halat sargısı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kullanılmamış, açılmamış nebati halat sargısı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kullanılmamış, açılmamış nebati halat sargısı“ sorusuna cevap olarak “RODA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı45

Anahtar Kelimeler:

kullanılmamış açılmamış nebati halat sargısı tanımı, sözlük kullanılmamış açılmamış nebati halat sargısı, kullanılmamış açılmamış nebati halat sargısı, kullanılmamış açılmamış nebati halat sargısı ne demek, kullanılmamış açılmamış nebati halat sargısı nedir, sözlükte kullanılmamış açılmamış nebati halat sargısı ne, sözlükte kullanılmamış açılmamış nebati halat sargısı, bulmaca sözlüğü 'kullanılmamış açılmamış nebati halat sargısı', bulmaca soruları kullanılmamış açılmamış nebati halat sargısı, bulmaca kullanılmamış açılmamış nebati halat sargısı, bulmacada kullanılmamış açılmamış nebati halat sargısı, bulmaca çözümü kullanılmamış açılmamış nebati halat sargısı, kullanılmamış açılmamış nebati halat sargısı açıklaması