Kucağında İsa İle Ayakta Duran Meryem Figürü bulmacada nedir?

Kucağında İsa İle Ayakta Duran Meryem Figürü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kucağında İsa İle Ayakta Duran Meryem Figürü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kucağında İsa İle Ayakta Duran Meryem Figürü“ sorusuna cevap olarak “HODEGETRİA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

kucağında i̇sa i̇le ayakta duran meryem figürü tanımı, kucağında i̇sa i̇le ayakta duran meryem figürü ne demek, sözlük kucağında i̇sa i̇le ayakta duran meryem figürü, bulmaca sözlüğü 'kucağında i̇sa i̇le ayakta duran meryem figürü', bulmaca kucağında i̇sa i̇le ayakta duran meryem figürü, kucağında i̇sa i̇le ayakta duran meryem figürü, bulmaca soruları kucağında i̇sa i̇le ayakta duran meryem figürü, bulmaca çözümü kucağında i̇sa i̇le ayakta duran meryem figürü, sözlükte kucağında i̇sa i̇le ayakta duran meryem figürü, sözlükte kucağında i̇sa i̇le ayakta duran meryem figürü ne, kucağında i̇sa i̇le ayakta duran meryem figürü açıklaması, bulmacada kucağında i̇sa i̇le ayakta duran meryem figürü, kucağında i̇sa i̇le ayakta duran meryem figürü nedir