Kuşlar gibi omurgalı hayvanların sindirim, boşaltım ve üreme sisteminin açıldığı bölüm bulmacada nedir?

Kuşlar gibi omurgalı hayvanların sindirim, boşaltım ve üreme sisteminin açıldığı bölüm“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kuşlar gibi omurgalı hayvanların sindirim, boşaltım ve üreme sisteminin açıldığı bölüm” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kuşlar gibi omurgalı hayvanların sindirim, boşaltım ve üreme sisteminin açıldığı bölüm“ sorusuna cevap olarak “KLOAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı86

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü kuşlar gibi omurgalı hayvanların sindirim boşaltım ve üreme sisteminin açıldığı bölüm, sözlükte kuşlar gibi omurgalı hayvanların sindirim boşaltım ve üreme sisteminin açıldığı bölüm, sözlük kuşlar gibi omurgalı hayvanların sindirim boşaltım ve üreme sisteminin açıldığı bölüm, kuşlar gibi omurgalı hayvanların sindirim boşaltım ve üreme sisteminin açıldığı bölüm ne demek, kuşlar gibi omurgalı hayvanların sindirim boşaltım ve üreme sisteminin açıldığı bölüm, bulmaca sözlüğü 'kuşlar gibi omurgalı hayvanların sindirim boşaltım ve üreme sisteminin açıldığı bölüm', sözlükte kuşlar gibi omurgalı hayvanların sindirim boşaltım ve üreme sisteminin açıldığı bölüm ne, bulmaca kuşlar gibi omurgalı hayvanların sindirim boşaltım ve üreme sisteminin açıldığı bölüm, kuşlar gibi omurgalı hayvanların sindirim boşaltım ve üreme sisteminin açıldığı bölüm tanımı, bulmaca soruları kuşlar gibi omurgalı hayvanların sindirim boşaltım ve üreme sisteminin açıldığı bölüm, bulmacada kuşlar gibi omurgalı hayvanların sindirim boşaltım ve üreme sisteminin açıldığı bölüm, kuşlar gibi omurgalı hayvanların sindirim boşaltım ve üreme sisteminin açıldığı bölüm açıklaması, kuşlar gibi omurgalı hayvanların sindirim boşaltım ve üreme sisteminin açıldığı bölüm nedir