Kozalaklardan, boyu 40 m kadar olabilen ve kerestesi yapı işlerinde kullanı bulmacada nedir?

Kozalaklardan, boyu 40 m kadar olabilen ve kerestesi yapı işlerinde kullanı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kozalaklardan, boyu 40 m kadar olabilen ve kerestesi yapı işlerinde kullanı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kozalaklardan, boyu 40 m kadar olabilen ve kerestesi yapı işlerinde kullanı“ sorusuna cevap olarak “SEDİR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlük kozalaklardan boyu 40 m kadar olabilen ve kerestesi yapı işlerinde kullanı, sözlükte kozalaklardan boyu 40 m kadar olabilen ve kerestesi yapı işlerinde kullanı, bulmaca sözlüğü 'kozalaklardan boyu 40 m kadar olabilen ve kerestesi yapı işlerinde kullanı', kozalaklardan boyu 40 m kadar olabilen ve kerestesi yapı işlerinde kullanı tanımı, kozalaklardan boyu 40 m kadar olabilen ve kerestesi yapı işlerinde kullanı ne demek, kozalaklardan boyu 40 m kadar olabilen ve kerestesi yapı işlerinde kullanı, sözlükte kozalaklardan boyu 40 m kadar olabilen ve kerestesi yapı işlerinde kullanı ne, kozalaklardan boyu 40 m kadar olabilen ve kerestesi yapı işlerinde kullanı açıklaması, bulmaca kozalaklardan boyu 40 m kadar olabilen ve kerestesi yapı işlerinde kullanı, kozalaklardan boyu 40 m kadar olabilen ve kerestesi yapı işlerinde kullanı nedir, bulmaca soruları kozalaklardan boyu 40 m kadar olabilen ve kerestesi yapı işlerinde kullanı, bulmacada kozalaklardan boyu 40 m kadar olabilen ve kerestesi yapı işlerinde kullanı, bulmaca çözümü kozalaklardan boyu 40 m kadar olabilen ve kerestesi yapı işlerinde kullanı