Koyu renkli, sert, bir çeşit yanardağ kütlesi bulmacada nedir?

Koyu renkli, sert, bir çeşit yanardağ kütlesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Koyu renkli, sert, bir çeşit yanardağ kütlesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Koyu renkli, sert, bir çeşit yanardağ kütlesi“ sorusuna cevap olarak “BAZALT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı45

Anahtar Kelimeler:

sözlükte koyu renkli sert bir çeşit yanardağ kütlesi, sözlük koyu renkli sert bir çeşit yanardağ kütlesi, bulmaca sözlüğü 'koyu renkli sert bir çeşit yanardağ kütlesi', bulmacada koyu renkli sert bir çeşit yanardağ kütlesi, koyu renkli sert bir çeşit yanardağ kütlesi nedir, sözlükte koyu renkli sert bir çeşit yanardağ kütlesi ne, bulmaca çözümü koyu renkli sert bir çeşit yanardağ kütlesi, bulmaca koyu renkli sert bir çeşit yanardağ kütlesi, bulmaca soruları koyu renkli sert bir çeşit yanardağ kütlesi, koyu renkli sert bir çeşit yanardağ kütlesi açıklaması, koyu renkli sert bir çeşit yanardağ kütlesi ne demek, koyu renkli sert bir çeşit yanardağ kütlesi tanımı, koyu renkli sert bir çeşit yanardağ kütlesi