Koyu Yeşil Renkli, Değişik Biçimli Yapraklan Olan Tırmanıcı Bir Bitki bulmacada nedir?

Koyu Yeşil Renkli, Değişik Biçimli Yapraklan Olan Tırmanıcı Bir Bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Koyu Yeşil Renkli, Değişik Biçimli Yapraklan Olan Tırmanıcı Bir Bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Koyu Yeşil Renkli, Değişik Biçimli Yapraklan Olan Tırmanıcı Bir Bitki“ sorusuna cevap olarak “SARMAŞIK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı69

Anahtar Kelimeler:

koyu yeşil renkli değişik biçimli yapraklan olan tırmanıcı bir bitki, koyu yeşil renkli değişik biçimli yapraklan olan tırmanıcı bir bitki nedir, bulmaca koyu yeşil renkli değişik biçimli yapraklan olan tırmanıcı bir bitki, bulmaca çözümü koyu yeşil renkli değişik biçimli yapraklan olan tırmanıcı bir bitki, bulmaca sözlüğü 'koyu yeşil renkli değişik biçimli yapraklan olan tırmanıcı bir bitki', sözlükte koyu yeşil renkli değişik biçimli yapraklan olan tırmanıcı bir bitki, koyu yeşil renkli değişik biçimli yapraklan olan tırmanıcı bir bitki ne demek, sözlükte koyu yeşil renkli değişik biçimli yapraklan olan tırmanıcı bir bitki ne, koyu yeşil renkli değişik biçimli yapraklan olan tırmanıcı bir bitki açıklaması, bulmaca soruları koyu yeşil renkli değişik biçimli yapraklan olan tırmanıcı bir bitki, sözlük koyu yeşil renkli değişik biçimli yapraklan olan tırmanıcı bir bitki, bulmacada koyu yeşil renkli değişik biçimli yapraklan olan tırmanıcı bir bitki, koyu yeşil renkli değişik biçimli yapraklan olan tırmanıcı bir bitki tanımı