Kore mutfağına özgü,Çin lahanası ve turpla yapılan bir çeşit turşu bulmacada nedir?

Kore mutfağına özgü,Çin lahanası ve turpla yapılan bir çeşit turşu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kore mutfağına özgü,Çin lahanası ve turpla yapılan bir çeşit turşu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kore mutfağına özgü,Çin lahanası ve turpla yapılan bir çeşit turşu“ sorusuna cevap olarak “KIMÇI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı66

Anahtar Kelimeler:

kore mutfağına özgüçin lahanası ve turpla yapılan bir çeşit turşu tanımı, bulmaca soruları kore mutfağına özgüçin lahanası ve turpla yapılan bir çeşit turşu, kore mutfağına özgüçin lahanası ve turpla yapılan bir çeşit turşu nedir, kore mutfağına özgüçin lahanası ve turpla yapılan bir çeşit turşu, sözlükte kore mutfağına özgüçin lahanası ve turpla yapılan bir çeşit turşu, kore mutfağına özgüçin lahanası ve turpla yapılan bir çeşit turşu açıklaması, bulmaca sözlüğü 'kore mutfağına özgüçin lahanası ve turpla yapılan bir çeşit turşu', bulmaca çözümü kore mutfağına özgüçin lahanası ve turpla yapılan bir çeşit turşu, bulmaca kore mutfağına özgüçin lahanası ve turpla yapılan bir çeşit turşu, kore mutfağına özgüçin lahanası ve turpla yapılan bir çeşit turşu ne demek, sözlük kore mutfağına özgüçin lahanası ve turpla yapılan bir çeşit turşu, bulmacada kore mutfağına özgüçin lahanası ve turpla yapılan bir çeşit turşu, sözlükte kore mutfağına özgüçin lahanası ve turpla yapılan bir çeşit turşu ne