Kore mutfağına özgü, Çin lahanası ve turpla yapılan bir çeşit turşu bulmacada nedir?

Kore mutfağına özgü, Çin lahanası ve turpla yapılan bir çeşit turşu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kore mutfağına özgü, Çin lahanası ve turpla yapılan bir çeşit turşu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kore mutfağına özgü, Çin lahanası ve turpla yapılan bir çeşit turşu“ sorusuna cevap olarak “KIMÇI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı67

Anahtar Kelimeler:

sözlükte kore mutfağına özgü çin lahanası ve turpla yapılan bir çeşit turşu ne, kore mutfağına özgü çin lahanası ve turpla yapılan bir çeşit turşu nedir, sözlükte kore mutfağına özgü çin lahanası ve turpla yapılan bir çeşit turşu, kore mutfağına özgü çin lahanası ve turpla yapılan bir çeşit turşu ne demek, kore mutfağına özgü çin lahanası ve turpla yapılan bir çeşit turşu tanımı, bulmacada kore mutfağına özgü çin lahanası ve turpla yapılan bir çeşit turşu, bulmaca sözlüğü 'kore mutfağına özgü çin lahanası ve turpla yapılan bir çeşit turşu', bulmaca kore mutfağına özgü çin lahanası ve turpla yapılan bir çeşit turşu, sözlük kore mutfağına özgü çin lahanası ve turpla yapılan bir çeşit turşu, bulmaca soruları kore mutfağına özgü çin lahanası ve turpla yapılan bir çeşit turşu, bulmaca çözümü kore mutfağına özgü çin lahanası ve turpla yapılan bir çeşit turşu, kore mutfağına özgü çin lahanası ve turpla yapılan bir çeşit turşu açıklaması, kore mutfağına özgü çin lahanası ve turpla yapılan bir çeşit turşu