Konya'nın Meram İlçesinde, 2Kapadokya Da Denilen, Tüf Kayalara Oyulmuş Antik Kent bulmacada nedir?

Konya'nın Meram İlçesinde, 2Kapadokya Da Denilen, Tüf Kayalara Oyulmuş Antik Kent“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Konya'nın Meram İlçesinde, 2Kapadokya Da Denilen, Tüf Kayalara Oyulmuş Antik Kent” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Konya'nın Meram İlçesinde, 2Kapadokya Da Denilen, Tüf Kayalara Oyulmuş Antik Kent“ sorusuna cevap olarak “KİLİSTRA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı81

Anahtar Kelimeler:

konyanın meram i̇lçesinde 2kapadokya da denilen tüf kayalara oyulmuş antik kent nedir, bulmaca çözümü konyanın meram i̇lçesinde 2kapadokya da denilen tüf kayalara oyulmuş antik kent, sözlükte konyanın meram i̇lçesinde 2kapadokya da denilen tüf kayalara oyulmuş antik kent, konyanın meram i̇lçesinde 2kapadokya da denilen tüf kayalara oyulmuş antik kent, sözlük konyanın meram i̇lçesinde 2kapadokya da denilen tüf kayalara oyulmuş antik kent, konyanın meram i̇lçesinde 2kapadokya da denilen tüf kayalara oyulmuş antik kent ne demek, bulmaca konyanın meram i̇lçesinde 2kapadokya da denilen tüf kayalara oyulmuş antik kent, konyanın meram i̇lçesinde 2kapadokya da denilen tüf kayalara oyulmuş antik kent açıklaması, sözlükte konyanın meram i̇lçesinde 2kapadokya da denilen tüf kayalara oyulmuş antik kent ne, bulmaca soruları konyanın meram i̇lçesinde 2kapadokya da denilen tüf kayalara oyulmuş antik kent, konyanın meram i̇lçesinde 2kapadokya da denilen tüf kayalara oyulmuş antik kent tanımı, bulmacada konyanın meram i̇lçesinde 2kapadokya da denilen tüf kayalara oyulmuş antik kent, bulmaca sözlüğü 'konyanın meram i̇lçesinde 2kapadokya da denilen tüf kayalara oyulmuş antik kent'