Konya’nın Meram ilçesinde, ikinci Kapadokya olarak da adlandırılan,tüf kaya bulmacada nedir?

Konya’nın Meram ilçesinde, ikinci Kapadokya olarak da adlandırılan,tüf kaya“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Konya’nın Meram ilçesinde, ikinci Kapadokya olarak da adlandırılan,tüf kaya” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Konya’nın Meram ilçesinde, ikinci Kapadokya olarak da adlandırılan,tüf kaya“ sorusuna cevap olarak “KİLİSTRA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

konya’nın meram ilçesinde ikinci kapadokya olarak da adlandırılantüf kaya, bulmaca çözümü konya’nın meram ilçesinde ikinci kapadokya olarak da adlandırılantüf kaya, bulmaca sözlüğü 'konya’nın meram ilçesinde ikinci kapadokya olarak da adlandırılantüf kaya', bulmaca konya’nın meram ilçesinde ikinci kapadokya olarak da adlandırılantüf kaya, bulmaca soruları konya’nın meram ilçesinde ikinci kapadokya olarak da adlandırılantüf kaya, sözlükte konya’nın meram ilçesinde ikinci kapadokya olarak da adlandırılantüf kaya, sözlük konya’nın meram ilçesinde ikinci kapadokya olarak da adlandırılantüf kaya, konya’nın meram ilçesinde ikinci kapadokya olarak da adlandırılantüf kaya ne demek, konya’nın meram ilçesinde ikinci kapadokya olarak da adlandırılantüf kaya tanımı, sözlükte konya’nın meram ilçesinde ikinci kapadokya olarak da adlandırılantüf kaya ne, bulmacada konya’nın meram ilçesinde ikinci kapadokya olarak da adlandırılantüf kaya, konya’nın meram ilçesinde ikinci kapadokya olarak da adlandırılantüf kaya nedir, konya’nın meram ilçesinde ikinci kapadokya olarak da adlandırılantüf kaya açıklaması