Konya’nın Meram ilçesinde, 2.Kapadokya da denilen, tüf kayalara oyulmuş antik kent bulmacada nedir?

Konya’nın Meram ilçesinde, 2.Kapadokya da denilen, tüf kayalara oyulmuş antik kent“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Konya’nın Meram ilçesinde, 2.Kapadokya da denilen, tüf kayalara oyulmuş antik kent” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Konya’nın Meram ilçesinde, 2.Kapadokya da denilen, tüf kayalara oyulmuş antik kent“ sorusuna cevap olarak “KİLİSTRA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı82

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları konya’nın meram ilçesinde 2.kapadokya da denilen tüf kayalara oyulmuş antik kent, bulmacada konya’nın meram ilçesinde 2.kapadokya da denilen tüf kayalara oyulmuş antik kent, konya’nın meram ilçesinde 2.kapadokya da denilen tüf kayalara oyulmuş antik kent açıklaması, konya’nın meram ilçesinde 2.kapadokya da denilen tüf kayalara oyulmuş antik kent ne demek, konya’nın meram ilçesinde 2.kapadokya da denilen tüf kayalara oyulmuş antik kent tanımı, konya’nın meram ilçesinde 2.kapadokya da denilen tüf kayalara oyulmuş antik kent, bulmaca sözlüğü 'konya’nın meram ilçesinde 2.kapadokya da denilen tüf kayalara oyulmuş antik kent', sözlükte konya’nın meram ilçesinde 2.kapadokya da denilen tüf kayalara oyulmuş antik kent ne, bulmaca çözümü konya’nın meram ilçesinde 2.kapadokya da denilen tüf kayalara oyulmuş antik kent, bulmaca konya’nın meram ilçesinde 2.kapadokya da denilen tüf kayalara oyulmuş antik kent, sözlük konya’nın meram ilçesinde 2.kapadokya da denilen tüf kayalara oyulmuş antik kent, sözlükte konya’nın meram ilçesinde 2.kapadokya da denilen tüf kayalara oyulmuş antik kent, konya’nın meram ilçesinde 2.kapadokya da denilen tüf kayalara oyulmuş antik kent nedir