Konya’nın Meram ilçesinde, “2. Kapadokya” da denilen, tüf kayalara oyulmuş bulmacada nedir?

Konya’nın Meram ilçesinde, “2. Kapadokya” da denilen, tüf kayalara oyulmuş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Konya’nın Meram ilçesinde, “2. Kapadokya” da denilen, tüf kayalara oyulmuş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Konya’nın Meram ilçesinde, “2. Kapadokya” da denilen, tüf kayalara oyulmuş“ sorusuna cevap olarak “KİLİSTRA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

konya’nın meram ilçesinde “2. kapadokya” da denilen tüf kayalara oyulmuş, sözlükte konya’nın meram ilçesinde “2. kapadokya” da denilen tüf kayalara oyulmuş ne, bulmaca sözlüğü 'konya’nın meram ilçesinde “2. kapadokya” da denilen tüf kayalara oyulmuş', sözlükte konya’nın meram ilçesinde “2. kapadokya” da denilen tüf kayalara oyulmuş, bulmaca soruları konya’nın meram ilçesinde “2. kapadokya” da denilen tüf kayalara oyulmuş, konya’nın meram ilçesinde “2. kapadokya” da denilen tüf kayalara oyulmuş tanımı, bulmaca çözümü konya’nın meram ilçesinde “2. kapadokya” da denilen tüf kayalara oyulmuş, konya’nın meram ilçesinde “2. kapadokya” da denilen tüf kayalara oyulmuş açıklaması, bulmaca konya’nın meram ilçesinde “2. kapadokya” da denilen tüf kayalara oyulmuş, bulmacada konya’nın meram ilçesinde “2. kapadokya” da denilen tüf kayalara oyulmuş, konya’nın meram ilçesinde “2. kapadokya” da denilen tüf kayalara oyulmuş nedir, sözlük konya’nın meram ilçesinde “2. kapadokya” da denilen tüf kayalara oyulmuş, konya’nın meram ilçesinde “2. kapadokya” da denilen tüf kayalara oyulmuş ne demek