Kollar, bacaklar ve baş dışında kalan insan gövdesinin heykeli bulmacada nedir?

Kollar, bacaklar ve baş dışında kalan insan gövdesinin heykeli“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kollar, bacaklar ve baş dışında kalan insan gövdesinin heykeli” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kollar, bacaklar ve baş dışında kalan insan gövdesinin heykeli“ sorusuna cevap olarak “TORSO” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı62

Anahtar Kelimeler:

bulmaca kollar bacaklar ve baş dışında kalan insan gövdesinin heykeli, bulmaca soruları kollar bacaklar ve baş dışında kalan insan gövdesinin heykeli, bulmacada kollar bacaklar ve baş dışında kalan insan gövdesinin heykeli, kollar bacaklar ve baş dışında kalan insan gövdesinin heykeli tanımı, bulmaca sözlüğü 'kollar bacaklar ve baş dışında kalan insan gövdesinin heykeli', kollar bacaklar ve baş dışında kalan insan gövdesinin heykeli, kollar bacaklar ve baş dışında kalan insan gövdesinin heykeli nedir, sözlükte kollar bacaklar ve baş dışında kalan insan gövdesinin heykeli ne, bulmaca çözümü kollar bacaklar ve baş dışında kalan insan gövdesinin heykeli, sözlükte kollar bacaklar ve baş dışında kalan insan gövdesinin heykeli, kollar bacaklar ve baş dışında kalan insan gövdesinin heykeli ne demek, kollar bacaklar ve baş dışında kalan insan gövdesinin heykeli açıklaması, sözlük kollar bacaklar ve baş dışında kalan insan gövdesinin heykeli