Kolayca etkilenen, her şeye çabuk kapılan bulmacada nedir?

Kolayca etkilenen, her şeye çabuk kapılan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kolayca etkilenen, her şeye çabuk kapılan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kolayca etkilenen, her şeye çabuk kapılan“ sorusuna cevap olarak “KAPILAN”, “KAPILGAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı41

Anahtar Kelimeler:

sözlük kolayca etkilenen her şeye çabuk kapılan, kolayca etkilenen her şeye çabuk kapılan nedir, kolayca etkilenen her şeye çabuk kapılan ne demek, bulmacada kolayca etkilenen her şeye çabuk kapılan, bulmaca soruları kolayca etkilenen her şeye çabuk kapılan, kolayca etkilenen her şeye çabuk kapılan açıklaması, bulmaca çözümü kolayca etkilenen her şeye çabuk kapılan, sözlükte kolayca etkilenen her şeye çabuk kapılan, kolayca etkilenen her şeye çabuk kapılan tanımı, sözlükte kolayca etkilenen her şeye çabuk kapılan ne, bulmaca kolayca etkilenen her şeye çabuk kapılan, kolayca etkilenen her şeye çabuk kapılan, bulmaca sözlüğü 'kolayca etkilenen her şeye çabuk kapılan'