Kolay Taşınabilen, Katlanarak Taşınabilir Duruma Getirilebilen, Seyyar bulmacada nedir?

Kolay Taşınabilen, Katlanarak Taşınabilir Duruma Getirilebilen, Seyyar“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kolay Taşınabilen, Katlanarak Taşınabilir Duruma Getirilebilen, Seyyar” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kolay Taşınabilen, Katlanarak Taşınabilir Duruma Getirilebilen, Seyyar“ sorusuna cevap olarak “PORTATİF” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı70

Anahtar Kelimeler:

kolay taşınabilen katlanarak taşınabilir duruma getirilebilen seyyar ne demek, sözlükte kolay taşınabilen katlanarak taşınabilir duruma getirilebilen seyyar, bulmaca kolay taşınabilen katlanarak taşınabilir duruma getirilebilen seyyar, bulmacada kolay taşınabilen katlanarak taşınabilir duruma getirilebilen seyyar, kolay taşınabilen katlanarak taşınabilir duruma getirilebilen seyyar tanımı, bulmaca soruları kolay taşınabilen katlanarak taşınabilir duruma getirilebilen seyyar, bulmaca çözümü kolay taşınabilen katlanarak taşınabilir duruma getirilebilen seyyar, sözlükte kolay taşınabilen katlanarak taşınabilir duruma getirilebilen seyyar ne, sözlük kolay taşınabilen katlanarak taşınabilir duruma getirilebilen seyyar, kolay taşınabilen katlanarak taşınabilir duruma getirilebilen seyyar açıklaması, bulmaca sözlüğü 'kolay taşınabilen katlanarak taşınabilir duruma getirilebilen seyyar', kolay taşınabilen katlanarak taşınabilir duruma getirilebilen seyyar, kolay taşınabilen katlanarak taşınabilir duruma getirilebilen seyyar nedir