Klasik Japon şiirinin, 14yy.sonlarına doğru doğan en kısa nazımşekli bulmacada nedir?

Klasik Japon şiirinin, 14yy.sonlarına doğru doğan en kısa nazımşekli“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Klasik Japon şiirinin, 14yy.sonlarına doğru doğan en kısa nazımşekli” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Klasik Japon şiirinin, 14yy.sonlarına doğru doğan en kısa nazımşekli“ sorusuna cevap olarak “HAİKU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı68

Anahtar Kelimeler:

klasik japon şiirinin 14yy.sonlarına doğru doğan en kısa nazımşekli tanımı, sözlükte klasik japon şiirinin 14yy.sonlarına doğru doğan en kısa nazımşekli ne, sözlük klasik japon şiirinin 14yy.sonlarına doğru doğan en kısa nazımşekli, bulmaca çözümü klasik japon şiirinin 14yy.sonlarına doğru doğan en kısa nazımşekli, bulmaca soruları klasik japon şiirinin 14yy.sonlarına doğru doğan en kısa nazımşekli, sözlükte klasik japon şiirinin 14yy.sonlarına doğru doğan en kısa nazımşekli, klasik japon şiirinin 14yy.sonlarına doğru doğan en kısa nazımşekli, bulmacada klasik japon şiirinin 14yy.sonlarına doğru doğan en kısa nazımşekli, bulmaca klasik japon şiirinin 14yy.sonlarına doğru doğan en kısa nazımşekli, klasik japon şiirinin 14yy.sonlarına doğru doğan en kısa nazımşekli ne demek, bulmaca sözlüğü 'klasik japon şiirinin 14yy.sonlarına doğru doğan en kısa nazımşekli', klasik japon şiirinin 14yy.sonlarına doğru doğan en kısa nazımşekli nedir, klasik japon şiirinin 14yy.sonlarına doğru doğan en kısa nazımşekli açıklaması