Kimi yörelerde az kavrulmuş un ve tavuk eti ile dövülerek yapılan, pelte kı bulmacada nedir?

Kimi yörelerde az kavrulmuş un ve tavuk eti ile dövülerek yapılan, pelte kı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kimi yörelerde az kavrulmuş un ve tavuk eti ile dövülerek yapılan, pelte kı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kimi yörelerde az kavrulmuş un ve tavuk eti ile dövülerek yapılan, pelte kı“ sorusuna cevap olarak “HERİSE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı13
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlükte kimi yörelerde az kavrulmuş un ve tavuk eti ile dövülerek yapılan pelte kı ne, sözlük kimi yörelerde az kavrulmuş un ve tavuk eti ile dövülerek yapılan pelte kı, bulmacada kimi yörelerde az kavrulmuş un ve tavuk eti ile dövülerek yapılan pelte kı, bulmaca çözümü kimi yörelerde az kavrulmuş un ve tavuk eti ile dövülerek yapılan pelte kı, kimi yörelerde az kavrulmuş un ve tavuk eti ile dövülerek yapılan pelte kı nedir, kimi yörelerde az kavrulmuş un ve tavuk eti ile dövülerek yapılan pelte kı tanımı, bulmaca kimi yörelerde az kavrulmuş un ve tavuk eti ile dövülerek yapılan pelte kı, kimi yörelerde az kavrulmuş un ve tavuk eti ile dövülerek yapılan pelte kı ne demek, bulmaca soruları kimi yörelerde az kavrulmuş un ve tavuk eti ile dövülerek yapılan pelte kı, sözlükte kimi yörelerde az kavrulmuş un ve tavuk eti ile dövülerek yapılan pelte kı, kimi yörelerde az kavrulmuş un ve tavuk eti ile dövülerek yapılan pelte kı, bulmaca sözlüğü 'kimi yörelerde az kavrulmuş un ve tavuk eti ile dövülerek yapılan pelte kı', kimi yörelerde az kavrulmuş un ve tavuk eti ile dövülerek yapılan pelte kı açıklaması