Kimi su bitkilerinin, suyun altındaki organlarında bulunan ve hava boşlukla bulmacada nedir?

Kimi su bitkilerinin, suyun altındaki organlarında bulunan ve hava boşlukla“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kimi su bitkilerinin, suyun altındaki organlarında bulunan ve hava boşlukla” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kimi su bitkilerinin, suyun altındaki organlarında bulunan ve hava boşlukla“ sorusuna cevap olarak “AERANKİMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

kimi su bitkilerinin suyun altındaki organlarında bulunan ve hava boşlukla ne demek, bulmaca soruları kimi su bitkilerinin suyun altındaki organlarında bulunan ve hava boşlukla, kimi su bitkilerinin suyun altındaki organlarında bulunan ve hava boşlukla açıklaması, bulmaca kimi su bitkilerinin suyun altındaki organlarında bulunan ve hava boşlukla, kimi su bitkilerinin suyun altındaki organlarında bulunan ve hava boşlukla tanımı, bulmaca sözlüğü 'kimi su bitkilerinin suyun altındaki organlarında bulunan ve hava boşlukla', kimi su bitkilerinin suyun altındaki organlarında bulunan ve hava boşlukla nedir, sözlük kimi su bitkilerinin suyun altındaki organlarında bulunan ve hava boşlukla, bulmaca çözümü kimi su bitkilerinin suyun altındaki organlarında bulunan ve hava boşlukla, sözlükte kimi su bitkilerinin suyun altındaki organlarında bulunan ve hava boşlukla ne, sözlükte kimi su bitkilerinin suyun altındaki organlarında bulunan ve hava boşlukla, bulmacada kimi su bitkilerinin suyun altındaki organlarında bulunan ve hava boşlukla, kimi su bitkilerinin suyun altındaki organlarında bulunan ve hava boşlukla