Kimi hastalıkları su ile tedavi etme, su tedavisi bulmacada nedir?

Kimi hastalıkları su ile tedavi etme, su tedavisi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kimi hastalıkları su ile tedavi etme, su tedavisi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kimi hastalıkları su ile tedavi etme, su tedavisi“ sorusuna cevap olarak “HİDROTERAPİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı49

Anahtar Kelimeler:

kimi hastalıkları su ile tedavi etme su tedavisi ne demek, sözlükte kimi hastalıkları su ile tedavi etme su tedavisi ne, kimi hastalıkları su ile tedavi etme su tedavisi, kimi hastalıkları su ile tedavi etme su tedavisi tanımı, sözlük kimi hastalıkları su ile tedavi etme su tedavisi, bulmaca soruları kimi hastalıkları su ile tedavi etme su tedavisi, bulmaca sözlüğü 'kimi hastalıkları su ile tedavi etme su tedavisi', bulmaca çözümü kimi hastalıkları su ile tedavi etme su tedavisi, bulmaca kimi hastalıkları su ile tedavi etme su tedavisi, sözlükte kimi hastalıkları su ile tedavi etme su tedavisi, bulmacada kimi hastalıkları su ile tedavi etme su tedavisi, kimi hastalıkları su ile tedavi etme su tedavisi nedir, kimi hastalıkları su ile tedavi etme su tedavisi açıklaması