Kimi ağaçlardan elde edilen, parfüm ve ilaçların yapımında kullanılan reçine bulmacada nedir?

Kimi ağaçlardan elde edilen, parfüm ve ilaçların yapımında kullanılan reçine“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kimi ağaçlardan elde edilen, parfüm ve ilaçların yapımında kullanılan reçine” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kimi ağaçlardan elde edilen, parfüm ve ilaçların yapımında kullanılan reçine“ sorusuna cevap olarak “BALAM”, “BELSEM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı76

Anahtar Kelimeler:

kimi ağaçlardan elde edilen parfüm ve ilaçların yapımında kullanılan reçine açıklaması, kimi ağaçlardan elde edilen parfüm ve ilaçların yapımında kullanılan reçine tanımı, bulmaca kimi ağaçlardan elde edilen parfüm ve ilaçların yapımında kullanılan reçine, bulmaca soruları kimi ağaçlardan elde edilen parfüm ve ilaçların yapımında kullanılan reçine, bulmacada kimi ağaçlardan elde edilen parfüm ve ilaçların yapımında kullanılan reçine, kimi ağaçlardan elde edilen parfüm ve ilaçların yapımında kullanılan reçine, bulmaca çözümü kimi ağaçlardan elde edilen parfüm ve ilaçların yapımında kullanılan reçine, sözlükte kimi ağaçlardan elde edilen parfüm ve ilaçların yapımında kullanılan reçine, kimi ağaçlardan elde edilen parfüm ve ilaçların yapımında kullanılan reçine nedir, sözlük kimi ağaçlardan elde edilen parfüm ve ilaçların yapımında kullanılan reçine, sözlükte kimi ağaçlardan elde edilen parfüm ve ilaçların yapımında kullanılan reçine ne, kimi ağaçlardan elde edilen parfüm ve ilaçların yapımında kullanılan reçine ne demek, bulmaca sözlüğü 'kimi ağaçlardan elde edilen parfüm ve ilaçların yapımında kullanılan reçine'