Kimi ağaçlardan elde edilen, parfüm ve ilaçların yapımında kullanılan reçin bulmacada nedir?

Kimi ağaçlardan elde edilen, parfüm ve ilaçların yapımında kullanılan reçin“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kimi ağaçlardan elde edilen, parfüm ve ilaçların yapımında kullanılan reçin” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kimi ağaçlardan elde edilen, parfüm ve ilaçların yapımında kullanılan reçin“ sorusuna cevap olarak “BALAM”, “BELSEM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

kimi ağaçlardan elde edilen parfüm ve ilaçların yapımında kullanılan reçin açıklaması, bulmaca çözümü kimi ağaçlardan elde edilen parfüm ve ilaçların yapımında kullanılan reçin, bulmacada kimi ağaçlardan elde edilen parfüm ve ilaçların yapımında kullanılan reçin, kimi ağaçlardan elde edilen parfüm ve ilaçların yapımında kullanılan reçin ne demek, sözlükte kimi ağaçlardan elde edilen parfüm ve ilaçların yapımında kullanılan reçin ne, sözlükte kimi ağaçlardan elde edilen parfüm ve ilaçların yapımında kullanılan reçin, sözlük kimi ağaçlardan elde edilen parfüm ve ilaçların yapımında kullanılan reçin, bulmaca sözlüğü 'kimi ağaçlardan elde edilen parfüm ve ilaçların yapımında kullanılan reçin', kimi ağaçlardan elde edilen parfüm ve ilaçların yapımında kullanılan reçin, kimi ağaçlardan elde edilen parfüm ve ilaçların yapımında kullanılan reçin nedir, bulmaca soruları kimi ağaçlardan elde edilen parfüm ve ilaçların yapımında kullanılan reçin, kimi ağaçlardan elde edilen parfüm ve ilaçların yapımında kullanılan reçin tanımı, bulmaca kimi ağaçlardan elde edilen parfüm ve ilaçların yapımında kullanılan reçin