Kimi çiğ ot ve sebzelere yağ, limon gibi şeyler ekleyerek yapılan yiyecek bulmacada nedir?

Kimi çiğ ot ve sebzelere yağ, limon gibi şeyler ekleyerek yapılan yiyecek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kimi çiğ ot ve sebzelere yağ, limon gibi şeyler ekleyerek yapılan yiyecek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kimi çiğ ot ve sebzelere yağ, limon gibi şeyler ekleyerek yapılan yiyecek“ sorusuna cevap olarak “SALATA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı73

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları kimi çiğ ot ve sebzelere yağ limon gibi şeyler ekleyerek yapılan yiyecek, kimi çiğ ot ve sebzelere yağ limon gibi şeyler ekleyerek yapılan yiyecek açıklaması, bulmaca kimi çiğ ot ve sebzelere yağ limon gibi şeyler ekleyerek yapılan yiyecek, kimi çiğ ot ve sebzelere yağ limon gibi şeyler ekleyerek yapılan yiyecek ne demek, sözlükte kimi çiğ ot ve sebzelere yağ limon gibi şeyler ekleyerek yapılan yiyecek ne, sözlük kimi çiğ ot ve sebzelere yağ limon gibi şeyler ekleyerek yapılan yiyecek, sözlükte kimi çiğ ot ve sebzelere yağ limon gibi şeyler ekleyerek yapılan yiyecek, kimi çiğ ot ve sebzelere yağ limon gibi şeyler ekleyerek yapılan yiyecek tanımı, bulmacada kimi çiğ ot ve sebzelere yağ limon gibi şeyler ekleyerek yapılan yiyecek, bulmaca sözlüğü 'kimi çiğ ot ve sebzelere yağ limon gibi şeyler ekleyerek yapılan yiyecek', kimi çiğ ot ve sebzelere yağ limon gibi şeyler ekleyerek yapılan yiyecek, kimi çiğ ot ve sebzelere yağ limon gibi şeyler ekleyerek yapılan yiyecek nedir, bulmaca çözümü kimi çiğ ot ve sebzelere yağ limon gibi şeyler ekleyerek yapılan yiyecek